Castel Mimi Wine Spa – de eerste in zijn soort in Moldavië – is geïnspireerd op de filosofie van de wijnbouw, de antioxiderende werking van druivenpitten en de rijke tradities van het kasteel. Hier komen natuurlijke ingrediënten, wijntherapierituelen en moderne wellness-technologieën naadloos samen voor een unieke ervaring. Voor de wellness-technologie was AWS de uitgelezen partner.
Castel Mimi behoort tot de 15 mooiste wijnhuizen ter wereld. De legendes van het kasteel en het fascinerende verhaal van Moldavische wijn zijn al jaren te ontdekken in de inspirerende wijntoeren die er georganiseerd worden. Het kasteel herbergt een vijfstererenhotel en enkele restaurants om meer Moldavische specialiteiten te ontdekken. Dat het domein ook een gedroomde eventlocatie is, mochten de CEO van AWS en zijn echtgenote ervaren toen ze er in 2019 hun eigen huwelijksceremonie en feest organiseerden.
Zopas is de destinatie uitgebreid met een wijnspa. Wie anders dan AWS kon deze faciliteiten het best tot uitvoering brengen. De ronde vorm van de druif speelde een leidraad in het ontwerp. Zo komen twee ronde units uit de muur als druiven aan een tak. De ene is een hamam Chaleur Pro, de andere een sauna Chaleur Pro. De ronde banken en afwerkingen in het plafond maken van de wellness-sessies hierin een intieme beleving. De biosauna in smalle latjes van donker ayoushout voegt dan weer een moderne touch toe aan de verschillende faciliteiten. Als bijzonder decoratief element werden hier wijnbladeren uitgesneden in het hout om het verhaal te vervolledigen.
Verder kunnen gasten hier unieke waterbelevingen ervaren in het belevenisbad Bora Bora en de belevenisdouche Caribbean Storm. Er is een ijsbad voor de durvers en een grote spa om heerlijk in weg te dommelen. Voor de voortzetting van de ontspanning voorzag AWS vier loungers type Evo in de rustruimte en werden de massageruimtes ingericht met luxe massagetafels van Gharieni. Om maar te zeggen dat iedereen hier extra in de wijnwatten gelegd wordt.
- 235 cm W x 145 cm D x 73cm D
- Acryl hydromassage-bad
- 100 waterjets en 50 luchtjets
- Vulling met wijn of water
- Inox pomp en verwarmingselement
- Ledverlichting RGB
- Diameter 110 cm x H 260 cm
- 4 automatische programma’s
- Ledverlichting en muziek
- 330 cm W x 330 cm D x 240cm H
- Binnenafwerking in thermisch behandeld ayous, planchetten en latjes 20 x 28 mm
- CNC in hout uitgesneden achterwand met decoratieve wijnbladeren
- Banken type Mirage in thermisch behandelde ayous latjes 20 x 28 mm
- Ledverlichting warm wit indirect achter glas in het plafond en aan de achterwandoven
- Glazen voorwand in donker veiligheidsglas
- Noodstop en aromapomp
- Saunaoven 18 kW
- Stoomgenerator 6 kW
- 400 cm Diameter x 250 cm H
- Binnen- en buitenafwerking in EPS, afgewerkt met siercement
- Banken in XPS, afgewerkt met Ezarri-tegeltjes, Classic 2522-B25
- Plafond in gebogen XPS, afgewerkt met tadelakt-cement
- Ledverlichting warm wit bovenaan de rugleuning van de bank en indirect in het plafond
- Douche-unit Dornbracht AquaHalo
- Afkoelslang en noodstop
- Diameter 100 cm x D 140 cm
- Inox kuip met trap
- Koelunit Ice Master
- 3x Gharieni MLX Soft Machiato
- 4 x Evo Lounger
- 400cm Diameter x 250cm H
- Buitenafwerking in tadelakt-cementpleister
- Binnenafwerking in Rohol-flexpanelen type ChenChen, behandeld met pure olie
- Afgeronde banken in ayous-latten
- Ledverlichting warm wit bovenaan de rugleuning van de bank en indirect in het plafond
- Gebogen glazen voorwand in veiligheidsglas
- Noodstop
- Achterwandoven 12 kw en vrijstaande oven 9 kW
- 365 cm W x 280 cm D x 115cm D
- Overloop-spa met buffertank
- 13 zitplaatsen en 64 jets
- Ledverlichting RGB
- Startknop met timerfunctie voor massagejets en luchtpomp 12 kW














